Personalisté a vzdělavatelé, seznamte se! EduLine je tu!

Kdo nebo co je Eduline? Dalo by se říci, že je to velmi pracovitý pomocník pro personalisty ve firemním prostředí. Nechme však přímo Eduline, aby se představil.

 

 

Kdo jsem?

Jsem snadno ovladatelný a přehledný systém vytvořený pro potřeby zaneprázdněných personalistů. Těch personalistů, kteří jsou svědomití, nemají rádi chaos, chyby a záleží jim na rozvoji zaměstnanců.

Mým hlavním úkolem je šetřit čas, sbírat klíčové informace o každém zaměstnanci a pamatovat na důležité věci.

Navíc by se dalo říci, že jsem rozdvojená osobnost. Jedna má tvář pracuje pro personalisty a druhá pro vzdělávací agentury. Umím tak být důležitou spojkou obou segmentů.

Jak to se mnou funguje v praxi?

  • Firmy rostou, ale personalistů je málo – řeší agendu narychlo, často po Excelech / papírech. Tím dochází k nepřehlednosti, spoustě práce navíc a informačnímu šumu. Umím tomu zabránit. Díky jednoduché evidenci a zadávání informací na jednom místě udržím pořádek v agendě celé společnosti. Každého zaměstnance budu znát do detailu.
  • Je nedostatek zaměstnanců, proto firmám pomáhám při péči o ty stávající – včetně zajištění jejich vzdělávání a hlídání zdravotních prohlídek, tedy jejich zdravotní způsobilosti.
  • Často firmy neberou ideální kandidáty, ale ty, co jsou alespoň použitelní, proto jsem tu, abych pohlídal vzdělávací plány, hodnocení a rozvoj zaměstnanců. A případně i jejich online výuku.
  • Dávám pozor na zákonná či periodická školení firmě, ať mí uživatelé neprošvihnou, co musí udělat.
  • Připravuji výstupy pro personální oddělení (jaká jsme pořádali školení, kolik to stálo), ale např. i pro obchod a řízení výroby (kdo co umí a zná, jaká je zastupitelnost zaměstnanců).
  • Jsem automatizovaný, takže nepotřebuji tolik lidského času.

Chcete mě poznat?

Je to jednoduché! Jsem přátelský a rád se seznamuji, takže pokud jste personalista nebo chytrá hlava ze vzdělávací agentury, skočte na eduline.cz a pojďme se seznámit. Můžete si mé schopnosti i vyzkoušet zdarma a pak je ohodnotit.