Mobilní aplikace

Využijte potenciál mobilních zařízení, dejte uživateli nástroj
pro snadnou práci či komunikaci na zařízení, které mají stále u sebe.

MOBILNÍ APLIKACE

Klíčové výhody mobilních aplikací

 • Aplikace „po ruce“

  Mobilní aplikace je uživateli k dispozici na pár kliknutí – nemusí zadávat (natož si pamatovat) její adresu, snadno použije ikonu na jedné z pracovních ploch. Aplikace mohou být přizpůsobené tak, aby umožňovaly jednoduchý a rychlý přístup k funkcím, které nejvíce využíváte. Ať už potřebujete sledovat své finanční transakce, spravovat úkoly, sledovat zdraví a fitness, nebo se jen rychle spojit s rodinou a přáteli, naše aplikace vám to všechno umožní na dosah ruky. S intuitivním a snadno ovladatelným uživatelským rozhraním a širokou paletou přizpůsobitelných funkcí, naše aplikace transformují vaše mobilní zařízení v centrum vašeho osobního a pracovního života.

 • Využití senzorů zařízení

  Mobilní aplikace mají k dispozici a plně využívají senzory vašeho zařízení, aby poskytly maximálně užitečné a intuitivní funkce. Ať už jde o akcelerometr pro sledování pohybu, gyroskop pro určení orientace, GPS pro sledování polohy, nebo snímače světla a teploty pro optimalizaci zobrazení, mobilní aplikace tyto senzory využívají pro poskytnutí pokročilých funkcí a vylepšení uživatelského zážitku. S pomocí těchto možností dokáží mobilní aplikace reagovat na konkrétní potřeby a situace, což usnadní uživatelům plné využití potenciálu svých mobilních zařízení.

 • Notifikace na zařízení

  Mobilní aplikace vám přináší inteligentní notifikace přímo na vaše zařízení. Tato oznámení jsou navržena tak, aby vás informovaly o důležitých událostech, upozorněních a aktualizacích v reálném čase a přímo na pracovní ploše / u ikon mobilního zařízení. Ať už jde o připomenutí důležité schůzky, upozornění na nový e-mail, nebo varování o blížícím se termínu, mobilní aplikace udrží její uživatele informované a připravené. Notifikace lze jednoduše přizpůsobit podle preferencí uživatelů, takže si sami určíte, které informace chcete dostávat a kdy. Díky tomu, že mobilní aplikace poskytují relevantní a užitečné notifikace, můžete minimalizovat rušení a zvýšit svou produktivitu a efektivitu.

 • Provoz offline

  Mobilní aplikace mohou být navrženy tak, aby byly plně funkční i v off-line režimu. Jelikož připojení k internetu nemusí být vždy dostupné nebo spolehlivé, dává často smysl vytvářet aplikace, které umožňují pokračovat ve vaší práci nebo zábavě bez přerušení. Ať už jste na letišti, v podzemním metru nebo na místě s omezeným signálem, mobilní aplikace navržené pro provoz offline vám umožní přistupovat k vašim datům, dokončovat úkoly a udržovat produktivitu. Jakmile se znovu připojíte k internetu, aplikace automaticky synchronizují vaše data, abyste měli vždy nejnovější informace. Tato schopnost offline provozu vám umožní zůstat v kontaktu a ve víru dění, kdykoliv a kdekoli.

 • Přizpůsobené ovládací prvky

  Mobilní aplikace nabízí široký výběr ovládacích prvků přizpůsobených dotykovému ovládání. Tyto prvky, včetně posuvníků, tlačítek, přepínačů a rozbalovacích menu, lze snadno upravit a přizpůsobit podle individuálních potřeb a preferencí každého uživatele. Uživatelské rozhraní pak může být navrženo pro snadnou použitelnost, s důrazem na jednoduchost a efektivitu. Ať už jste technologický nováček nebo odborník, přizpůsobené ovládací prvky zajišťují, že vaše uživatelské zkušenosti s mobilní aplikací budou hladké a příjemné.

Platformy

Platformy pro mobilní aplikace

Při vývoji i testech aplikací pracujeme s širokým spektrem zařízení na obou platformách. Připravujeme multiplatformní i nativní aplikace, dle potřeb konkrétního projektu.

iOS
Android

Nenašli jste, co hledáte?

Popište nám svoji představu a my Vám zpracujeme systém na míru!

Mám zájem