Softwarová řešení

Dejte Vašemu podnikání systém. Nechte rutinní činnosti na softwaru, získejte klíčové informace pro rozhodování.
Hotová oborová řešení, IoT systémy, software na míru Vašim požadavkům.

Jak SW vytváříme

idea
nabídka
analýza
návrh
vývoj
testování
servis

K našemu prvnímu kontaktu dojde poté, co nás na webu sami najdete nebo na nás dostanete doporučení od známého.

Na první schůzce se s Vámi seznámíme a promluvíme si o Vašich potřebách. Technologie jsou naším koníčkem, rádi Vám poradíme s jejich využitím ve Vašem podnikání.

Na základě jednoho nebo více úvodních sezení pro Vás připravíme návrh, jak Vaše potřeby nejlépe vyřešit.

Návrhem je buď využití a úprava hotového řešení, nebo tvorbu systému na míru Vašim požadavkům. Cílem je vždy usnadnit Vaše podnikání a dát Vám prostor pro jeho další rozvoj.

Součástí návrhu je cenová nabídka a stanovení termínů možné realizace.

Při analýze budeme v intenzivním kontaktu, osobně i na dálku. Jako základ pro kvalitní návrh řešení od Vás budeme potřebovat spoustu informací.

Důležité je zejména, kdo se systémem bude pracovat, jaké informace do něho bude vkládat, a jaké výstupy bude systém poskytovat.

Návrh Vám dodáme v podobě tzv. projektu systému. Ten obsahuje podrobný popis informací v systému uchovávaných (datový návrh), grafický návrh uživatelského prostředí, návrhy obrazovek a popis funkčnosti ovládacích prvků.

Po odsouhlasení návrhu dojde na samotnou „výrobu“. Do té se pustí grafici, specialisté na uživatelské rozhraní a vývojáři (programátoři). Během vývoje zůstáváme nadále v kontaktu a průběžné výstupy s Vámi konzultujeme.

Testování je jedna z nejdůležitějších částí projektu. Vyrobený a námi otestovaný systém dostanete k vyzkoušení, s tím většinou probíhá i proškolení obsluhy. Naším úkolem je následně vypořádat Vaše připomínky. Pro usnadnění evidence připomínek používáme přehledný helpdeskový systém.

SW systémy zastávají významnou roli v chodu firmy, a jejich výpadek může pro Vás znamenat nemalé trable. Proto zajišťujeme dohled nad systémem, jeho následný servis a podporu uživatelů. Díky servisu máte jistotu, že systém bude možné kontinuálně používat.

Nenašli jste, co hledáte?
Popište nám svoji potřebu a my Vám zpracujeme systém na míru!