Systém Onsite

Fakturační systém Onsite

Kde je automatizace, tam jsou také úspory, efektivita a vyšší spolehlivost. Přesně to si uvědomuje také náš zákazník, pro kterého jsme vytvořili systém. Jedná se o na míru vytvořenou aplikaci, která se stará o automatizovaný proces vyúčtování dle hodnot z měřičů kogeneračních jednotek. Přijatá data jsou podle řady pravidel vyhodnocena s cílem odhalit tak chybné vstupy, které jsou následně ručně korigovány. Pokud je vše správně tak se automatizovaně vyúčtují všechny komodity, vystaví se faktury a zařadí se mezi finanční podklady firmy. Celý proces vyúčtování koresponduje s komplexním fungováním kogeneračních jednotek, včetně zohlednění zpětného přetoku nadbytečné energie zpět do sítě.

Aplikace funguje automatizovaně v obou směrech, tedy také pro zákazníky. Těm se automatizovaně odešle e-mail s fakturami za jednotlivé druhy energií, či zálohové faktury. Významnou funkcí pro obě zúčastněné strany je možnost hlídání včasného proplacení všech vystavených faktur a následné vystavení dokladů o zaplacení.
Bez na míru vytvořené aplikace byl zákazník odkázán na obsáhlé a složité Excel soubory s výpočty, se kterými dříve pracovali zaměstnanci. Na veškeré úkony, které zvládá aplikace, bylo dříve zapotřebí několika pracovníků a riziko chybovosti bylo mnohem vyšší, což bylo nežádoucí ze strany zákazníka i dodavatele. Celý fakturační systém tedy přináší významné zefektivnění.

Fakturační systém Onsite

Nenašli jste, co hledáte?

Řešíte něco podobného? Poradíme, jak by šlo uvedené využít u Vás.