Technistone, a.s. – výrobce unikátního technického kamene

Citylight banner pro slovenský trh

Požadavkem zadavatele bylo navrhnout výrazné, imagové bannery pro využití na světelných panelech ve městě. Měli jsme se zaměřit na kuchyňskou desku, koupelnu, přírodní motivy – výstup byl požadován až v extravagantním pojetí, zaměřeném na specifickou cílovou skupinu zákazníků.

Brožura pro tisk s referenčními ukázkami

Požadavkem bylo navrhnout novou reklamní tiskovinu, v podobě brožury, v níž budou uvedené referenční ukázky použití materiálu Technistone. Uvnitř brožury jsme použili velké fotografie, jejich kombinace s využitím úhelníků, někde s obrazci natěsno složenými, jinde vizuálně oddělenými. Fotografie byly doplněny informacemi o použitém materiálu a místě realizace.

Rollup prezentující vlastnosti materiálu Technistone

Úkolem bylo vytvořit rollup v používaném grafickém konceptu. Rollup jsme zpracovali s využitím referenční fotografie (kompozice), zdůrazněním vlastností materiálů a jeho možného využití v moderních a designových interiérech. Rollup jsme navrhli ve výrazných barvách, aby upoutal pozornost.

Obal dárkového předmětu – čokolády

Záměrem byl návrh obalu na dárkový předmět, jehož distribuce bude probíhat v zimním období. Grafiku jsme zvolili se zimním motivem, nicméně jelikož šlo o dárkový předmět pro celosvětové využití, bylo nutné se vyhnout motivu vánočního stromku. Na čelní stranu jsme využili fotky z referencí + logo s claimem.

Technistone

Nenašli jste, co hledáte?

Řešíte něco podobného? Poradíme, jak by šlo uvedené využít u Vás.